Kida vjen si afrikana - Bota Sot
Kida vjen si afrikana

Mediale Vip

Kida vjen si afrikana

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 19:53
Kida

Ajo ka bërë një ndryshim në stilin e flokëve dhe kjo nuk është hera e parë.

Bëhet fjalë për këngëtaren simpatike, Kida, e cila ka bërë ndryshimin e paparë në look dhe duket shumë ndryshe!

Bukuroshja ka bërë flokët në formë të gërshetave dhe duket se është shndërruar si në një vajzë afrikane, veçanërisht me ngjyrën që ka marrë në plazh!

Mbetet të shihet nëse bëhet fjalë për ndonjë video projekt të ri apo vetëm se ka vendosur të ndryshojë pak pamjen.

Kida ka sjellë dy bashkëpunime këtë verë, një me Lyrical Son “Deja Vu” dhe tjetra me Ermal Fejzullahun “Tela”.

Ndryshe, zeshkania ka paralajmëruar se do të mbajë disa koncerte muzikore si dhe do të sjell disa këngë të tjera në muajt e ardhshëm.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Africana😜 @vesagashi_mua @gurigashi 📸💛

A post shared by KIDA (@kida) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...