Gold Ag sjell videoprojektin ‘Fiksim’ - Bota Sot
Gold Ag sjell videoprojektin ‘Fiksim’

Mediale Vip

Gold Ag sjell videoprojektin ‘Fiksim’

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 16:31
Gold Ag dhe Anxhela Peristeri

Gold Ag ka lansuar këngën e re.

Gold Ag dje përmes disa postimeve të bëra kishte njoftuar se sot publikohet bashkëpunimi me Anxhela Peristerin.

Minuta më parë këngëtari ka lansuar në kanalin e tij zyrtar në Youtube duetin e ri.

Kënga titullohet ‘Fiksim’ dhe është ndryshe nga ato projektet me tematikë patriotike që jemi mësuar të dëgjojmë nga Ariani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...