Momenti kur fansja e Malumës ngjitet në skenë derisa ai po performonte - Bota Sot
Momenti kur fansja e Malumës ngjitet në skenë derisa ai po performonte

Mediale Vip

Momenti kur fansja e Malumës ngjitet në skenë derisa ai po performonte

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 10:32
Maluma

Fansat po ‘çmenden’ pas Malumës.

Maluma është një prej këngëtarëve i cili po i ‘çmend’ fanset e tij.

Në koncertet e tij mblidhen shumë publik dhe zakonisht dominon gjinia e bukur, pra femrat. Në një postim të mëhershëm Maluma kishte treguar se si një fanse është zhveshur në koncert për të.

E tan e ka publikuar një prej momenteve kur një tjetër fanse është ngjitur në skenë për ta përshëndetur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...