Tayna mesazh domethënës: E nesërmja nuk është e premtuar - Bota Sot
Tayna mesazh domethënës: E nesërmja nuk është e premtuar

Mediale Vip

Tayna mesazh domethënës: E nesërmja nuk është e premtuar

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 17:48
Tayna

Reperja e njohur, Tayna po vazhdon të jetë ndër emrat më të kërkuar edhe këtë sezon.

Angazhime të shumta dhe mbrëmje të ndryshme muzikore janë tashmë përditshmëria e saj, teksa reperja po u qëndron afër adhuruesve të saj të shumtë në të gjitha qytetet e Kosovës, Shqipëri dhe trojet tjera shqiptare.

Reperja nga Prizreni është aktive edhe në rrjetet social ku nuk i lë anash postimet e ndryshme.

Një të tillë e ka bërë së fundi derisa ka përcjella një mesazh shumë domethënës.

“Ti mund të vdesësh nesër, pra, blejë atë bluzë, lagi flokët në pishinë, vozit në rrollercoaster, fol për atë në të cilën beson, shpenzoj paratë, ha akullore, tregoj atij që e do, flejë derisa të zgjoj dielli, kujdesu për vetën, shkurtoj flokët, vallëzo në shi, ndalo së ushqyeri me mish, postoj çfarëdo që dëshiron, futu në telashe, fol, sepse e nesërmja, epo e nesërmja, mund të jetë dita e juaj e fundit”, ka shkruar Tayna.

Ndryshe, projekti i fundit i Tayna është kënga ‘Caliente’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...