Pas raportimit për ndarje nga Keisi, Stresi kapet ‘mat’ në dhomë me një femër? - Bota Sot
Pas raportimit për ndarje nga Keisi, Stresi kapet ‘mat’ në dhomë me një femër?

Mediale Vip

Pas raportimit për ndarje nga Keisi, Stresi kapet ‘mat’ në dhomë me një femër?

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 18:59
Stresi dhe Kejsi

Së fundmi kanë qarkulluar lajme se Stresi dhe Keisi i kanë dhënë fund lidhjes.

Dyshja i kanë fshirë fotografitë e Keisi e ka hequr mbiemrin e Stresit të cilin e ka pasur të shkruar në Instagram.

Sa i përket kësaj çështje nuk kanë folur asnjëri, mirëpo duket se reperi po kalon momente të këndshme.

Mbrëmë e ka publikuar një imazh në një vend romantik dhe në një moment në postim pranë tij duket se është një femër.

Se çfarë po ndodhë me çiftin i cili deri sot ishte shembulli më i mirë, mbetet të shihet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...