Kështu po ‘ngushëllohet’ Stresi pas ndarjes nga bashkëshortja - Bota Sot
Kështu po ‘ngushëllohet’ Stresi pas ndarjes nga bashkëshortja

Mediale Vip

Kështu po ‘ngushëllohet’ Stresi pas ndarjes nga bashkëshortja

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 09:29
Stresi dhe Keisi

Stresi dhe Keisi jannë ndarë.

Së fundmi në media është raportuar se reperi Stresi dhe bashkëshortja e tij Keisi janë ndarë.

Bazuar në fshirjen e fotografive dhe në faktin se Keisi e ka hequr mbiemrin e Stresit nga Instagrami, kjo gjë po del të jetë e vërtetë.

Mirëpo asnjëra palë nuk kanë folur lidhur me këtë çështje. E duket se Stresi po ‘ngushëllohet’ në mënyra të ndryshme pas gjithë kësaj.

Fillimisht një Instastory i tij ngjalli reagime pasi shihej një femër përballë e tani reperi kohën po e kalon gjysmë i zhveshur në palestër.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...