Adrola Dushi mahnitëse me minifundin e zi - Bota Sot
Adrola Dushi mahnitëse me minifundin e zi

Mediale Vip

Adrola Dushi mahnitëse me minifundin e zi

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 17:18
Adrola Dushi

Adrola Dushi duket magjepsëse në fotografinë e fundit.

Jo më kot është zgjedhur ‘Miss Universe Albania’, Adrola Dushi ka mahnitur ndjekësit me bukurinë e saj.

Minuta më parë bukuroshja shqiptare ka publikuar fotografinë e radhës në Instagram ku si gjithmonë stili i të veshurit dhe bukuria e saj janë në qendër të vëmendjes.

Modelja e agjensionit ‘Wilhelmina’ brenda pak minutave arriti të marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive për pamjen e saj në foton e fundit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...