Nuk e ndalin akuzat, Loredana gati për turneun e koncerteve - Bota Sot
Nuk e ndalin akuzat, Loredana gati për turneun e koncerteve

Mediale Vip

Nuk e ndalin akuzat, Loredana gati për turneun e koncerteve

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 18:33
Loredana Zefi dhe Mozzik

Loredana Zefi ka njoftuar datat e mbajtjes së koncerteve.

Loredana Zefin nuk po e ndalin akuzat nga qytetarët zviceran, artistja ka publikuar orarin e mbajtjes së koncerteve në vendet gjermano folëse.

Dimë se këngëtarja shqiptare është akuzuar nga një çift zviceran për zhvatje të parave në vlerë prej 700.000 franga. Por kjo nuk po paraqet pengesë në planet e Loredanës e cila do filloj turneun e koncerteve në pranverën e vitit të ardhshëm.

Mozzik do të shoqëroj reperen gjatë këtij turneu i cili do të zhvillohet në vendet gjermano folëse.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat