Valon Shehu dhe Xeni sjellin këngën “Xhane” - Bota Sot
Valon Shehu dhe Xeni sjellin këngën “Xhane”

Mediale Vip

Valon Shehu dhe Xeni sjellin këngën “Xhane”

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 09:40
Valon Shehu dhe Xeni

Të dy këngëtarët e njohur, Shkëlzen Jetishi – Xeni dhe Valon Shehu kanë sjellë bashkëpunimin e tyre të parë.

“Xhane” quhet kënga e tyre e cila është e shoqëruar edhe më një videoklip.

Kënga është realizuar nga produksioni ThreeDots në Tiranë.

Atë e ka kompozuar Kledi Bahiti, ndërsa për tekstin është përkujdesur Filloreta Raçi, e njohur nga publiku si Fifi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat