Dafina Zeqiri nuk ka ndërmend të ndalet, së shpejti bashkëpunimi i ri - Bota Sot
Dafina Zeqiri nuk ka ndërmend të ndalet, së shpejti bashkëpunimi i ri

Mediale Vip

Dafina Zeqiri nuk ka ndërmend të ndalet, së shpejti bashkëpunimi i ri

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 16:54
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri së shpejti me këngë të re.

Dafina Zeqiri ende pa mbush një muaj prej lansimit të ‘Lule Lule’ është duke punuar në përfundimin e këngës së re.

Artistja po del të jetë ndër këngëtaret më aktive në këtë sezon veror. Me një postim të bërë në Instagram ajo ka ndarë me publikun disa skena nga dueti i ri.

Kujtojmë se brenda një muaji Dafina ka lansuar plot tre projekte: ‘La Reina’, bashkëpunimi me Lumin ‘Lule Lule’ dhe ‘Desole Per Favor’. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat