Ndoshta për herë të parë ju ka ardhë momenti, shikojeni gjoksin e Taynas - Bota Sot
Ndoshta për herë të parë ju ka ardhë momenti, shikojeni gjoksin e Taynas

Mediale Vip

Ndoshta për herë të parë ju ka ardhë momenti, shikojeni gjoksin e Taynas

Nga: N.Sh Më: 20 korrik 2019 Në ora: 17:31
Tayna

Është bë zakon që femrat VIP në Kosovë të zhvishen dhe të tregojnë komplet pjesë intime të tyre.

Padyshim që kjo është mënyra më e mirë për të arritur famën shpejt, ashtu edhe po ndodhë pasi femrat në Kosovë, sidomos këngëtaret duke treguar pjesët intime po arrijnë majat më të larta.

Kështu ndodhi edhe me Taynan e cila tashmë po ndjehet e lirë.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram kur në pamje të parë fotoja duket normale, por, nëse shikohet me kujdes, vërehet një detaj

Reperja shihet e veshur veç me një bluzë rrjetë, që ia kishte zbuluar gjoksin!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat