PINT vijnë me një këngë të re - Bota Sot
PINT vijnë me një këngë të re

Mediale Vip

PINT vijnë me një këngë të re

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 21:22
MC Kresha dhe Lyrical Son

Lyrical Son, Mc Kresha dhe Semiautomvtic kanë publikuar bashkëpunimin e ri.

Mc Kresha dhe Lyrical Son në bashkëpunim me Semiautomvtic kanë sjellë këngën e re ‘Private’.

Këngën është punuar edhe me videoklip të cilin ia besuan ‘Pinkmoon’, dhe përmban fjalë eksplicite. Për tekstin janë kujdesur vetë reperët.

Ky është projekti i parë nga ikonat e hip hopit shqiptar pas një vere të ‘heshtur’ në krahasim me kolegët e tjerë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat