Fustani e ‘tradhton’ Anxhela Peristerin, i zbulon pak nga pjesa intime - Bota Sot
Fustani e ‘tradhton’ Anxhela Peristerin, i zbulon pak nga pjesa intime

Mediale Vip

Fustani e ‘tradhton’ Anxhela Peristerin, i zbulon pak nga pjesa intime

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 14:49
Anxhela Peristeri

Fustani e ka ‘tradhtuar’ Anxhela Peristerin.

Anxhela Peristeri e ka publikuar një foto të re në Instagram dhe në të shfaqet shumë joshëse.

Në pjesën e sipërme ajo e ka treguar gjoksin, mirëpo në atë të poshtme duket se e ka tradhtuar fustani i cili i zbulon pak nga pjesa intime.

Megjithatë në përshkrimin e fotografisë ajo thotë se ndihet në mënyrë të përkryer.

Kujtojmë se ajo po e shijon suksesin e bashkëpunimit me Gold AG, këngën ‘Fiksim’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...