Ilda Bejleri me rrogë gazetarie bën jetë luksoze, moderatorja tregon burimin e të ardhurave

Mediale Vip

Ilda Bejleri me rrogë gazetarie bën jetë luksoze, moderatorja tregon burimin e të ardhurave

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 08:29
Ilda Bejleri

Ilda Bejleri njihet për jetën luksoze që bën.

Ilda Bejleri moderatorja shqiptare që së fundmi ka filluar pushimet në ishujt Mykonos të Greqisë ka rrëfyer se cili është burimi i të ardhurave.

Moderatorja ua ka mundësuar ndjekësve të saj në Instagram t’i bëjnë pyetje nga më të ndryshmet, dhe njëra nga ato ishte: Si arrin të blesh Rolex me rrogë gazetarie?

Pa vonuar shumë gazetarja ia ktheu: “Fakti që jam gazetare dhe padyshim që paguhem shumë mirë, nuk do të thotë që nuk kam të ardhura familjare, për më tepër që gjyshja ime vjen nga një familje ‘tironce’ shumë e njohur e me tradita”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat