Jordyn Woods nuk di të ndalet, sërish në krahët e ish-it të Khloe Kardashian - Bota Sot
Jordyn Woods nuk di të ndalet, sërish në krahët e ish-it të Khloe Kardashian

Mediale Vip

Jordyn Woods nuk di të ndalet, sërish në krahët e ish-it të Khloe Kardashian

Më: 26 korrik 2019 Në ora: 11:12
Jordyn Woods

Jordyn Woods po habit gjithmonë e më shumë me veprimet e saj pas skandalit të tradhtisë së Tristan Thompson. Ajo është parë teksa kërcen në mënyrë goxha provokuese me ish-të dashurin e Khloe Kardashian, James Harden. Gjithçka ka ndodhur 2 ditë më parë raporton ‘TMZ’, por fundi i kësaj feste nuk dihet, madje mendohet se dy të rinjtë janë larguar bashkë. Jordyn dhe James nuk janë parë bashkë për herë të parë në këtë festë. Edhe më herët, bukuroshja është parë në krahët e ish-it të mikes së saj, por siç është shprehur në atë kohë, Khloe nuk e kishte problem.

Kujtojmë se kjo do të jetë sërish një goditje e rëndë për klanin Kardashian-Jenner, pas ngjarjes që pushtoi mediat mbarë botërore disa muaj më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...