Modelja braziliane ngrit temperaturat nga pushimet - Bota Sot
Modelja braziliane ngrit temperaturat nga pushimet

Mediale Vip

Modelja braziliane ngrit temperaturat nga pushimet

Më: 27 korrik 2019 Në ora: 00:43
Alessandra Ambrosio

Ajo ka filluar pushimet në Greqi dhe nga atje ka mahnitur me linjat e saj të mrekullueshme.

Braziliania, Alessandra Ambrosio u fotografua së bashku me të dashurin Nicolo Oddi dhe dy fëmijët e saj, Anya dhe Noe, në ishullin italian të Ischia.

Image

38 vjeçare, u u shfaq në bikini të zeza derisa dukej në formë të përkryer, modelja e famshme shijoi temperaturat në klubin e plazhit Eden Garden së bashku me familjen e saj.

Alessandra dhe familja e saj së fundi kanë shijuar pushimet në bregdetet të ndryshme të Greqisë, Italisë dhe Francës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...