Diola Dosti-Baftiu vjen me një këshillë - Bota Sot
Diola Dosti-Baftiu vjen me një këshillë

Mediale Vip

Diola Dosti-Baftiu vjen me një këshillë

Nga: G.B Më: 3 gusht 2019 Në ora: 12:05
Diola Dosti-Baftiu

Nutricionistja e mirënjohur shqiptare njihet për këshillat për ushqimet dhe emision e saj.

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale me postimet e saj.

E së fundmi ajo ka publikuar një foto ku duket mjaft bukur dhe e buzëqeshur, derisa porosit që të mos xhelozojmë dhe mos urrejmë, pasi negatitviteti na konsumon.

“Mos xhelozoni dhe mos urreni. Negativiteti ju konsumon!” ka shkruar ajo përbri fotos së publikuar në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...