Njihuni me modelen Dorentina Haziri - Bota Sot
Njihuni me modelen Dorentina Haziri

Mediale Vip

Njihuni me modelen Dorentina Haziri

Nga: Maksim Gjokaj Më: 10 gusht 2019 Në ora: 11:49
Dorentina Haziri

Si femër shumë e pashme dhe e talentuar, vajza nga Kosova që jeton në Gjermani tashmë ka nisur rrugën e modës. Një fushë në të cilën kanë shfaqur sukses të jashtëzakonshëm shumë femra të njohura shqiptare derisa edhe Dorentina Haziri ka vendosur të ndjekë këtë rrugë. Edhe pse e re në moshë ajo nuk do të ndalet se krahas modës që po meret së shpejti pritet të nis edhe një Tv show ku do të prezantojë shumë personazhe publike pasiqë kjo punë është një passion i jashtëzakonshëm i saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...