Profilet më të ndjekura në rrjetet sociale më shumë ndjekës të rremë se sa realë - Bota Sot
Profilet më të ndjekura në rrjetet sociale më shumë ndjekës të rremë se sa realë

Mediale Vip

Profilet më të ndjekura në rrjetet sociale më shumë ndjekës të rremë se sa realë

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 18:46
Kardashian

Instituti britanik për Performancën e muzikës moderne ka analizuar profilet e të famshmëve për të përcaktuar se kush ka më shumë ndjekës të rremë.

Në vendin e parë është prezantuesja e televizionit amerikan Ellen DeGeneris, e cila shoqërohet nga 74.4 milionë njerëz, 58 për qind e të cilëve janë llogari të rreme.

Pason këngëtarja dhe aktorja Katie Perry me 53 për qind ndjekës të rremë, ylli i realitetit Courtney Kardashian me 80 milionë, gati gjysma e të cilëve, 49 për qind, janë fals.

Këngëtarja Taylor Swift ka të njëjtën përqindje të ndjekësve të rremë, me gjithsej 119 milionë ndjekës.

Nga motrat e tjera Kardashian - Jenner, Chloe dhe Kim kanë 44 për qind të shoqëruesve të rremë, Kendal Jenner 33, ndërsa më së paku, 31 për qind, aktualisht ka motra më e suksesshme, Kyle Jenner.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...