Bashkëshorti i Almeda Abazit ‘dridh’ rrjetin me foton e fundit - Bota Sot
Bashkëshorti i Almeda Abazit ‘dridh’ rrjetin me foton e fundit

Mediale Vip

Bashkëshorti i Almeda Abazit ‘dridh’ rrjetin me foton e fundit

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 08:14
Tolga Sayisman

Tolga Sayismanin do e shohim me një serial të ri nga shtatori.

Tolga Sayisman është i njohur për publikun shqiptar nga lidhja e saj me shqiptaren Almeda Abazi dhe nga serialet që ka marr rol e që janë shumë shikuara edhe në trojet shqiptare.

Aktori turk ka njoftuar më parë se nga ky shtator publiku mund ta shohin në një serial të ri, ku ky do ketë paraqitet në rolin e boksierit.

Tolga pak më parë publikoi një foto nga skenat e serialit që titullohet ‘Kampion’ dhe fiziku i tij ka shtyrë shumë femra të komplimentojnë aktorin në postimin e bërë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥊🏅

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat