Blero përkrah babait, thotë këto fjalë për të - Bota Sot
Blero përkrah babait, thotë këto fjalë për të

Mediale Vip

Blero përkrah babait, thotë këto fjalë për të

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 09:24
Blero

Këngëtari Blero ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme muzikore.

Por, krahas kësaj ai ka edhe një jetë të lumtur familjare teksa nuk mungojnë imazhet e ndryshme që publikon përkrah tyre në rrjetet sociale.

Së fundi, Blero ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me babin e tij.

Image

“Babai im, heroi im”, ka shkruar Blero në mbishkrimin e imazhit.

Kujtojmë që Blero javë më parë solli një projektin muzikor ‘6 copë jetë’ në të cilin përfshiu 6 këngë të reja, ndërsa këtë vit ai pritet të kurorëzoj dashurinë e tij me modelen, Afrona Dika.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat