Përbrenda shtëpisë luksoze të Ledina Çelos

Mediale Vip

Përbrenda shtëpisë luksoze të Ledina Çelos

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 21:56
Ledina Çelo

Ledina Çelo i ka treguar disa kënde të shtëpisë së saj luksoze.

Këngëtarja Ledina Çelo është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo publikon shpesh foto ku shfaqet joshëse, imazhe me të cilat po i sfidon shpesh modelet e reja.

Ledina fotot shumicën e kohës i realizon në shtëpinë e saj luksoze, e disa kënde nga ambienti atje i ka ndarë nëpërmjet disa fotografive para disa minutash.

Sa i përket projekteve muzikore nuk është aktive, mirëpo fansat e ndjekin në rrjete sociale dhe ia përcjellin aktivitetet.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat