Liberta Spahiu seksi në bikini, por ka diçka që nuk shkon me foton - Bota Sot
Liberta Spahiu seksi në bikini, por ka diçka që nuk shkon me foton

Mediale Vip

Liberta Spahiu seksi në bikini, por ka diçka që nuk shkon me foton

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 16:31
Liberta Spahiu

Liberta Spahiu është paraqitur edhe një herë atraktive nga pushimet.

Ajo në llogarinë e sajë në Instagram publikoj një fotografi e veshur në bikini e që dukje në formë të shkëlqyer.

Prezantuesja e njohur ka vënë në pah linjat e saj trupore, ndërsa dukej mjaft tërheqëse me bikini me ngjyrë blu dhe me një kapele në kokë.

Por, ishte një detaj i vogël që moderatorja ka theksuar që ia prishi foton.

“Gjithçka në rregull, por kjo perde qëlloi e pa hekurosur”, ka shkruar Liberta me shaka.

Ndryshe, ajo është mjaft e komentuar në mediat rozë dhe padyshim konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...