Soni Malaj zbulon një imazh seksi nga arkiva - Bota Sot
Soni Malaj zbulon një imazh seksi nga arkiva

Mediale Vip

Soni Malaj zbulon një imazh seksi nga arkiva

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 16:19
Soni Malaj

Soni Malaj është ‘kthyer’ në kohë me një foto joshëse.

Soni Malaj ka kujtuar pushimet e vitit 2016 me një fotografi të cilën e ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Shohim se edhe në atë kohë këngëtarja ka zotëruar linja fantastike si edhe tash për të cilat shumë femra kanë kërkuar sekretin e artistes se si po arrin të jetë kaq në formë.

Sa i përket muzikës, Soni ka qenë aktive këto javët e fundit duke publikuar një bashkëpunim me Agon Amigën dhe Daim Lala ‘Ta Fala’, dhe një solo projekt ‘Te Quiero’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat