‘A Po Don Pak’ thotë Melinda në këngën e re

Mediale Vip

‘A Po Don Pak’ thotë Melinda në këngën e re

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 18:29
Melinda

Melinda Ademi ka publikuar projektin e ri.

Melinda dje konfirmoi se sot do lansoj këngën e re, minuta më parë artistja publikojë këngën e dytë brenda dy muajve.

Kënga titullohet ‘A Po Don Pak’ dhe është shoqëruar edhe me klip ku reperja vjen atraktive dhe shumë elegante si edhe në videoprojektet e më hershme.

Teksti i këngës është shkruar nga Melinda, Tonic dhe Denk ndërsa miksimin dhe masterizimin e kanë bërë Lex Barkey dhe Niklas Neumann. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat