Loredana bën tatuazh të ri në këtë pjesë të trupit - Bota Sot
Loredana bën tatuazh të ri në këtë pjesë të trupit

Mediale Vip

Loredana bën tatuazh të ri në këtë pjesë të trupit

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 16:48
Loredana Zefi

Loredana Zefi ka shfaqur tatuazhin e ri.

Loredana Zefi sapo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shohim se bërë një tatuazh të ri në dorën e saj.

Mund të themi se ky është tatuazhi më kuptim plotë i reperes në trup, pasi që artistja ka përjetësuar në dorën e saj emrin e vajzës Hana.

Kujtojmë se në dhjetorin e vitit të kaluar Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të vajzës së tyre Hana.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...