Françeska Jaçe merr sërish vëmendjen në Instagram

Mediale Vip

Françeska Jaçe merr sërish vëmendjen në Instagram

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 16:28
Françeska Jaçe

Françeska Jaçe ka pozuar sërish joshëse në Instagram.

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe sigurohet që sa herë poston foto në rrjete sociale, e merr vëmendjen, shkruan lajmi.net.

Para disa minutash ajo e ka publikuar një tjetër imazh nga deti dhe shihet duke pozuar në një jaht i cili nga pamja duket luksoz.

Pozat e tilla janë të shpeshta nga ajo, andaj ndjekësit presin që Françeska të vijë çdo herë e më joshëse në pozat që merr në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat