Alex Rodriguez shet shtëpinë në Hollywood Hills para martesës me J Lo

Mediale Vip

Alex Rodriguez shet shtëpinë në Hollywood Hills para martesës me J Lo

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 20:49
Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez

Alex Rodriguez ka shitur shtëpinë e tij në Hollywood Hills për 4.4 milionë dollarë përpara se të martohej me Jennifer Lopez.

Siç raporton Page Six, ai shtëpinë ai e kishte blerë nga Meryl Streep në vitin 2014 dhe kishte një hapësirë super luksoze.

Shtëpia u ndërtua në vitin 1954 dhe njihej si Shtëpia Kërkimore Honnold & Rex pasi fillimisht ishte pjesë e një programi kërkimor arkitektonik.

A-Rod dhe J.Lo shpenzuan 6.6 milionë dollarë për të blerë një shtëpi plazhi në Malibu nga aktori Jeremy Piven në shkurt.

Çifti po ashtu ka shitur edhe një shtëpi të tyre luksoze në New York në qershor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat