Fejohet supermodelja e Victoria’s Secret - Bota Sot
Fejohet supermodelja e Victoria’s Secret

Mediale Vip

Fejohet supermodelja e Victoria’s Secret

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 14:23
Lais Ribeiro ka njoftuar se është fejuar me basketbollistin Joakim Noah.

Lais Ribeiro ka njoftuar se është fejuar me basketbollistin Joakim Noah.

Supermodelja 28 vjeçare ka qenë engjëll i “Victoria’s Secret” që nga viti 2015 dhe madje ajo veshi “Fantasy Bra” në sfilatën e vitit 2017.

Lais dhe Joakim, u lidhën në fillim të vitit 2018.

Image

Të dy e njoftuan fejesën përmes rrjeteve sociale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...