Mozzik i uron ditëlindjen gruas më të rëndësishme për të, nuk është Loredana - Bota Sot
Mozzik i uron ditëlindjen gruas më të rëndësishme për të, nuk është Loredana

Mediale Vip

Mozzik i uron ditëlindjen gruas më të rëndësishme për të, nuk është Loredana

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 22:57
Mozzik

Mozzik sot po feston një datë të rëndësishme.

Reperi Mozzik ka zgjedhur llogarinë e tij në Instagram për ta uruar për ditëlindje më të shtrenjtën e tij.

Bëhet fjalë për nënën e tij e cila sot feston ditëlindjen, e me këtë rast ai e ka uruar me një foto ku ajo e ka në krahë vajzën e tij Hanën.

“Urime ditëlindjen mbretëresha ime, nëna ime”, ka shkruar Mozzik pranë fotos.

Ndryshe kohët e fundit ka pasur zëra se ai dhe Loredana i kanë acaruar raportet, e dyshimet u shtuan kur ai nuk e uroi publikisht me rastin e ditëlindjes.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...