Gigi Hadid sërish me një veshje interesante - Bota Sot
Gigi Hadid sërish me një veshje interesante

Mediale Vip

Gigi Hadid sërish me një veshje interesante

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 23:13
Gigi Hadid

Gigi Hadid sërish ka tërhequr vëmendjen me stilin e saj të interesant.

Ajo mori pjesë në shfaqjen e Jeremy Scott të premtën në mbrëmje gjatë Javës së Modës në New York.

Modelja 24 vjeçare arriti me një palë pantallona të ngjitura dhe me copëza gazete të printuara. Për ta kompletuar këtë pamje ajo vendosi edhe një kapelë në formë kove.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...