Pasi “ua mori shpirtin”, Butrint Imeri tregon më në fund fytyrën e të dashurës së tij, dhe jo… nuk është Kiara Tito

Mediale Vip

Pasi “ua mori shpirtin”, Butrint Imeri tregon më në fund fytyrën e të dashurës së tij, dhe jo… nuk është Kiara Tito

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 18:43
Butrint Imeri

Është një ndër këngëtarët e rinj i cili u bë i famshëm dhe rrëmbeu zemrën e publikut në fare pak kohë.

Butrin Imeri, nuk është i mirë vetëm për të bërë këngë që i kthehen në hite… por edhe për të bërë lëmsh publikun lidhur me jetën e tij private.

Pasi i la të gjithë për më shumë se një vit të mendonin se ai ishte në një romancë me moderatoren Kiara Tito, më në fund ka zbuluar se më ke ndodhet me pushime në ishullin grek.

Butrinti shfaqet në një tavolinë me një bukuroshe brune, të cilën pasi e zbuloi përmes reflektimit në syzet e tij, i drejtoi kamerën dhe e bëri edhe më të qartë që… Jo, nuk është Kiara ajo që po e shoqëron në pushimet e këtij shtatori.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat