Aktori shqiptar ka disa fjalë për Valon Berishën

Mediale Vip

Aktori shqiptar ka disa fjalë për Valon Berishën

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 10:24
Naser Rafuna

Ndeshja në mes  Kosovës dhe Anglisë ka përfunduar me  rezultat 5 me 3 në favor të anglezëve.

Përkundër rezultatit djemtë tonë treguan shpirtin luftarak dhe nuk u dorëzuan deri në fund.

Përkrahja për ta ka vazhduar edhe pas humbjes nga tifozët dhe gjithë shqiptarët, këtë e ka bërë edhe aktori i njohur, Naser Rafuna.

Image

Ai ka postuar fotografinë e futbollistëve Valon Berisha dhe Vedat Muriqi, nga momenti kur Berisha shënon gol.

“Bossi”, ka shkruar aktori duke iu referuar Berishës i cili shënoj dy gola në këtë takim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat