Zonja Nainggolan rrëfen dramën: Periudha më e errët e jetës sime - Bota Sot
Zonja Nainggolan rrëfen dramën: Periudha më e errët e jetës sime

Mediale Vip

Zonja Nainggolan rrëfen dramën: Periudha më e errët e jetës sime

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 21:13
Claudia Nainggolan

"Një fotografi bardhë e zi për të rrëfyer historinë time, për të ndalur gjithçka dhe për të kujtuar një moment në veçanti, periudhën më të errët të jetës sime. Një periudhë që shpresoj të kthehet sa më shpejt në një kujtim të shëmtuar".

Claudia Nainggolan, bashkëshortja e Radja-s, ka vendosur të rrëfejë dramën e saj me këto fjalë. Gruaja e futbollistit të Cagliari-t po i nënshtrohet kurave për të luftuar një tumor dhe ka zgjedhur të shprehë ndjesitë e saj në Instagram.

Kanë qenë të shumtë mesazhet e solidaritetit për të, mes të cilëve edhe ai i mikut të Nainggolan, Miralem Pjanic.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat