Gigi Hadid dhe Tyler Cameron nuk duan të nxitohen, ja çfarë ka vendosur dyshja për lidhjen e tyre - Bota Sot
Gigi Hadid dhe Tyler Cameron nuk duan të nxitohen, ja çfarë ka vendosur dyshja për lidhjen e tyre

Mediale Vip

Gigi Hadid dhe Tyler Cameron nuk duan të nxitohen, ja çfarë ka vendosur dyshja për lidhjen e tyre

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 07:44
Gigi Hadid dhe Tyler Cameron

Gigi Hadid dhe Tyler Cameron kanë qenë së fundmi në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes së tyre të dashurisë. Një burim pranë dyshes ka treguar së fundmi për revistën ‘People’ se çifti është ende në fillim të njohjes së tyre dhe se nuk duan që t’i nxitojnë gjërat më shumë. Ata janë duke kaluar mirë me njëri-tjetrin dhe duke u përpjekur të shpenzojnë sa më shumë kohë bashkë.

Hadid dhe Cameron janë fotografuar herë pas here duke darkuar së bashku, ndërsa disa javë më parë ata udhëtuan si çift duke shijuar romancën e tyre. Kujtojmë se lidhja e re e modeles tërhoqi jo pak vëmendjen e ndjekësve të saj për shkak se u krijua fill pas ndarjes nga ish-i dashuri, Zayn Malik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat