Kush është këngëtari shqiptar që po shoqëron Taynën në Amerikë - Bota Sot
Kush është këngëtari shqiptar që po shoqëron Taynën në Amerikë

Mediale Vip

Kush është këngëtari shqiptar që po shoqëron Taynën në Amerikë

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 15:52
Tayna

Tayna pas një sezoni të ngjeshur ka ‘ikur’ në SHBA për disa ditë.

Tayna edhe këtë vit ishte shumë aktive me koncerte të shumta dhe projekte muzikore dhe pas një sezoni të lodhshëm ajo ka vizituar Amerikën ku po kalon disa ditë pushimi.

Në fotografitë dhe videot që reperja nga Prizreni po ndan në rrjete sociale kemi parë atë duke u shoqëruar nga modelja Vildane Zeneli gjatë vizitës së saj në SHBA.

Image

Por tani me një postim të ndarë në Instastory nga Tayna shohim se bashkë me Vildanen është edhe këngëtari Seven Saraçi ata që po ndihmojnë rep-artisten të shijojë në maksimum këto ditë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...