Roberti pozon gjysmë i zhveshur, i tregon Norës se çfarë ka humbur - Bota Sot
Roberti pozon gjysmë i zhveshur, i tregon Norës se çfarë ka humbur

Mediale Vip

Roberti pozon gjysmë i zhveshur, i tregon Norës se çfarë ka humbur

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 20:51
Robert Berisha

Robert Berisha ka pozuar gjysmë i zhveshur.

Robert Berisha ka zgjedhur që nëpërmjet postimit të një fotografie t’i tregoj linjat e tij trupore, rezultatet e arritura falë ushtrimeve të vazhdueshme në palestër.

Në foton e postuar Roberti shihet i lagur pasi ka dalë nga pishina, e pranë fotos ka shkruar se nuk i nevojitet ndonjë efekt për t’i vendosur fotografisë.

Kujtojmë se tani Roberti është i vetëm dhe nuk ka diçka të vërtetë lidhur me zërat se e ka gjetur dashurinë.

Gjatë një prononcimi për lajmi.net ai ka treguar se vajzën për të cilën flitej se është në lidhje e ka shoqe dhe se tani ai është fokusuar vetëm në karrierë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...