Besojeni ose jo, por Era Istrefi do të sjellë këngë me reperin tuaj të preferuar amerikan! - Bota Sot
Besojeni ose jo, por Era Istrefi do të sjellë këngë me reperin tuaj të preferuar amerikan!

Mediale Vip

Besojeni ose jo, por Era Istrefi do të sjellë këngë me reperin tuaj të preferuar amerikan!

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 23:44
Era Istrefi., Offset

Megjithatë kengetarja shqiptare nuk ka në plan të ndalet, pasi shumë shpejt do të publikojë një tjetër bashkëpunim. Synimet e Era Istrefit për të pushtuar tregun botëror janë të qarta dhe po punon shumë për ta arritur.

Por kush është këngëtari qe do të bashkëpunojë ajo kësaj radhe? Ditën e djeshme Era Istrefi ka lajmëruar se të premten do të publikohet kënga e saj e re që do të jetë një bashkëpunim me Yelloë Claë dhe reperin e famshëm Offset, i cili është edhe bashkëshorti i Cardi B.

“Let’s get married” quhet kënga dhe ne mezi presim ta dëgjojmë. Dimë të themi vetëm që Era është në rrugën e duhur drejt suksesit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FRIDAY

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...