Pas ndarjes nga burri, fansi i kërkon martesë modeles së njohur shqiptare - Bota Sot
Pas ndarjes nga burri, fansi i kërkon martesë modeles së njohur shqiptare

Mediale Vip

Pas ndarjes nga burri, fansi i kërkon martesë modeles së njohur shqiptare

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 17:51
Erjona Sulejmani

Dikur ajo njihej si gruaja e futbollistit shqiptar Blerim Xhemaili, por tashmë ata i kanë ndarë rrugët dhe e vetmja gjë që i bashkon është një djalë që e kanë së bashku.

Erjona Sulejmani tani jeton dhe vepron në Itali së bashku me djalin dhe është mjaft aktive edhe me paraqitjet e saj publike nëpërmes rrjeteve sociale.

Së fundmi Erjona u ka dhënë mundësinë fansave që ta pyesin atë hapur çfarëdo që dëshirojnë.

Ajo ka marrë një pyetje (propozim) interesant.

“Me ta thon si me ta thon me ta lyp a do kishe pranu me u martu me mu…” : ka qenë një pyetje e papritur për modelen, e cila ka zgjedhur të përgjigjet me një ‘emoji’ duke qeshur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...