Dhurata Dora me paraqitje atraktive në koncertin e fundit, tregon linjat trupore - Bota Sot
Dhurata Dora me paraqitje atraktive në koncertin e fundit, tregon linjat trupore

Mediale Vip

Dhurata Dora me paraqitje atraktive në koncertin e fundit, tregon linjat trupore

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 15:01
Dhurata Dora

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, vazhdon të jetë aktive në muzikë me koncerte të shumta kudo ku ka shqiptarë.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga aktivitetet e saj.

Së fundmi, Dhurata ka publikuar në rrjetin social Instagram, një fotografi ku shfaqet mjaft atraktive në një fustan të shkurtër argjenti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Givin you the side eye 👁

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Duke porovokuar pak me pjesën e hapur tek shpina, këngëtarja e cila jeton dhe vepron në Gjermani vuri edhe më tepër në pah hiret e saj trupore.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për vijën e trupit.

Dhurata Dora përndryshe gjatë verës publikoi së bashku me reperin algjerian, Soolking, këngën “Zemër”, e cila mori miliona klikime dhe u shndërrua në një hit të përmasave ndërkombëtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...