Flori i kthehet ‘dashurisë’ së vjetër: Thjesht e dua… - Bota Sot
Flori i kthehet ‘dashurisë’ së vjetër: Thjesht e dua…

Mediale Vip

Flori i kthehet ‘dashurisë’ së vjetër: Thjesht e dua…

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 08:33
Flori Mumajesi

Flori Mumajesi u bë i gjallë pas një kohe të gjatë.

Flori Mumajesi muajt e fundit ka qenë i komentuar për shkak të zhdukjes si nga skena muzikore ashtu edhe nga rrjetet sociale.

Por, së fundi ai ka filluar të aktivizohet dhe atë, duke hedhur poshtë gjithë dyshimet se po largohet nga muzika.

Përmes postimit të fundit në Instagram, këngëtari tregoi edhe një herë dashurinë që ka për muzikën, ku u shfaq duke kënduar në dasmën e Petrit Kllokoqit.

“THJESHT TE DU…”, ishte mbishkrimi që ai ia ka lënë fotos, ku shihet me mikrofon në duar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...