Afrona Dika thotë se e ka bashkëshortin e bukur - Bota Sot
Afrona Dika thotë se e ka bashkëshortin e bukur

Mediale Vip

Afrona Dika thotë se e ka bashkëshortin e bukur

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 07:14
Blero dhe Afrona Dika

Afrona Dika pranë një fotografie ka thënë se e ka bashkëshortin e bukur.

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika, nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ka shkruar diçka për burrin e saj.

Një foto të shkëputur nga nata e tyre më e rëndësishme, ajo kur e kurorëzuan dashurinë, Afrona e ka falënderuar Labin për kostumin e Bleros dhe ka thënë se burri i saj është i bukur.

Image

“Burri im i bukur”, ka shkruar Afrona ndër të tjera pranë fotografisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...