Këngëtarja e njohur bëhet nënë në moshën 44 vjeçare (FOTO) - Bota Sot
Këngëtarja e njohur bëhet nënë në moshën 44 vjeçare (FOTO)

Mediale Vip

Këngëtarja e njohur bëhet nënë në moshën 44 vjeçare (FOTO)

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 14:18
Natalia Imbruglia

Këngëtarja e njohur austrialiane Natalia Imbruglia është bërë nën për herë të parë në moshën 44 vjeqare. Ajo ka sjellë në jetë djalin Max Valentin.

Lajmin e gëzueshëm këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram. Ajo ka publikuar një fotografi në të cilën mban dorën e djalit të lindur ndërsa poshtë fotografisë ka shkuar.

“Mirë se erdhe në jetë Max Valentin Imbruglia, Zemra më rrah”, ka shkruar këngëtarja.

Pas publikimit kanë pasur shumë urime nga kolegët e saj dhe adhuruesit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...