Skerdi paralajmëron projektin e ri, zbulon datën e publikimit

Mediale Vip

Skerdi paralajmëron projektin e ri, zbulon datën e publikimit

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 15:35
Skerdi

Skerdi ka finalizuar projektin e ri.

Në llogarinë e tij personale në Instagram ka zbuluar datën e publikimit të këngës më të re e cila këtë herë do të jetën në bashkëpunim me reperin, The Pak.

Kënga e re  mban titullin “Diablo” dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Neser ora 18:00 videoklipi #DIABLO ft. @thepak_official

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

“Neser ora 18:00 videoklipi “DIABLO ft. The Pak”, ka shkruar Skerdi në postimi e tij.

Kujtojmë se promovimi i tij i fundit është “Goodbye” e cila u publikua pa klip.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat