Aurela Hoxha pendohet për ndërhyrjet estetike - Bota Sot
Aurela Hoxha pendohet për ndërhyrjet estetike

Mediale Vip

Aurela Hoxha pendohet për ndërhyrjet estetike

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 13:27
Aurela Hoxha

Aurela Hoxha është penduar që ka bërë ndërhyrje estetike.

Modelja shqiptare Aurela Hoxha e ka pranuar hapur se ka bërë ndërhyrje estetike.

Mirëpo për vendimin që e ka marrë ajo është penduar dhe se nuk do të bëjë kurrë edhe njëherë një gjë të tillë.

Këtë e bëri pranë një postimi në Instagram ku edhe mori kritika për buzët e fryra, e në fakt Aurela kishte përdorur filtera të Snapchatit.

“Qetësohuni njerëz të “mirë” nuk i kam bërë më, përkundrazi, prej kohësh i kam hequr mbushjen, dhe s’do t’i bëj kurrë më (ja një hall më pak për shqiptarët). A nuk duket qartë që është filter? Apo menduat që kam bërë dhe tatu? PS: Si ju duket kënga e re e Albanit? Që t’i kthehemi temës”, ka shkruar modelja.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat