Bikini të vogla dhe rrjetë transparente, Vildane Zeneli, nuk i le vend imagjinatës - Bota Sot
Bikini të vogla dhe rrjetë transparente, Vildane Zeneli, nuk i le vend imagjinatës

Mediale Vip

Bikini të vogla dhe rrjetë transparente, Vildane Zeneli, nuk i le vend imagjinatës

Më: 19 tetor 2019 Në ora: 13:52
Vildane Zeneli

Ajo shpesh tërheq vëmendjen me fotot e saj provokuese në rrjetet sociale.

Modelja kosovare, Vildane Zeneli është një nga femrat më tërheqëse të shoëbizit shqiptar.

Ajo së fundmi ka realizuar një set fotografik dhe nuk i le aspak vend imagjinatës. Me bikini të vogla dhe një rrjetë të zezë transparente, ajo duket mjaft sensuale dhe ‘hot’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat