Konsumoi ushqim të skaduar, Anxhelina kërkon të lutemi për të - Bota Sot
Konsumoi ushqim të skaduar, Anxhelina kërkon të lutemi për të

Mediale Vip

Konsumoi ushqim të skaduar, Anxhelina kërkon të lutemi për të

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 09:25
Anxhelina Ramosaj

Anxhelina Ramosaj, vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka një bukuri përrallore dhe gëzon linja trupore të mrekullueshme, të cilat edhe i ekspozon mjaft shpesh.

Por, një gjë aspak e këndshme i ndodhi asaj.

Në një foto të shpërndarë në Instagram, ajo tregoi se kishte ngrënë ushqim të skaduar.

“Sapo hëngra një qese me cheetos të skaduara, lutuni për mua”, kishte shkruar Anxhelina.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat