Tayna: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se - Bota Sot
Tayna: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se

Mediale Vip

Tayna: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 00:50
Tayna

Tayna është reperja që ka dominuar sivjet skenën tonë si me muzikë por edhe kur është puna për përfoljet nga media

E derisa sot është e premte dhe gjatë natës së mbrëmshme Tayna ishte në studio të producentit të saj, ajo sot ka dal me një deklaratë qesharake, një deklaratë që vjen nga njëri prej serialeve humoristike në Kosovë”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jo valla s’po ta msheli,po po ta qeli se😛

A post shared by Tayna (@tayna) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat