Taylor dhe Shawn publikojnë remiksin e këngës së tyre - Bota Sot
Taylor dhe Shawn publikojnë remiksin e këngës së tyre

Mediale Vip

Taylor dhe Shawn publikojnë remiksin e këngës së tyre

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 16:59
Taylor Swift dhe Shawn Mendes

Taylor Swift dhe Shawn Mendes e kanë publikuar remiksin befasues të këngës së saj “Lover”.

“Më në fund ndodhi: E BËMË BASHKËPUNIMIN. E falënderoj @shawnmendes – Jam aq e emocionuar që remixi i kësaj këngë doli”, shkroi Taylor në postimin e saj të Instagramit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat