Victoria Beckham na tregoi pallton që kombinon me çdo veshje, sport dhe shik! - Bota Sot
Victoria Beckham na tregoi pallton që kombinon me çdo veshje, sport dhe shik!

Mediale Vip

Victoria Beckham na tregoi pallton që kombinon me çdo veshje, sport dhe shik!

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 23:07
Victoria Beckham

Kur vjen fjala tek stili, shijeve të saj mund t`i besoni plotësisht, sepse Victoria Beckham e ka treguar që fushën e modës, e njeh mirë!

Dhe në cdo ditë që kalon, Ish Spice Girl  na tregon një kombinim të ri fantastic.

“Dashuria“ e fundit e saj është palltoja me print leopardi. Aq shumë I ka hyrë në zemër, sa e veshi një të tillë që në verë, në mesin e vapës, vetëm që të tregonte sa bukur dukej! Tani, e ka mëse të përligjur kthimin e palltos së preferuar, sepse moti ia lejon plotësisht.

Image

Victoria na tregon sesi ajo mund të mbahet padyshim me një veshje elegante e këpucë të zeza me taka të larta, ose edhe më “sport“, me pantallona, dhe të gjithë do të kthejnë kokat!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat